فیلم کامران دانشجو و آزاده اردکانی

************این روزها در فضای مجازی کشور فیلمی غیر اخلاقی منتشر شده که حکایت از حرکات خلاف شرع کامران دانشجو وزیر علوم تحقیقات و فناوری با آزاده اردکانی که مدتی رییس میراث فرهنگی و بعدها معاون موزه ملی ایران شد را به نمایش گذاشته آن هم داخل آسانسور کارگزینی همان وزارتخانه / سوای از صحت و سقم و سندیت فیلم که اظهار نظر را در مورد آن را به افکار عمومی وا می گذاریم واکنش کند سرویس های اطلاع رسانی کشور بر دامنه چنین مسائلی می افزاید و درست مانند سقوط بهمن هرچه بیشتر پیشروی کند مهار آن مشکل تر خواهد شد .

کامران دانشجو وزیر علوم کسی بود که طرح جدایی دختران و پسران را در کلاس ها ی دانشگاه داد و حال انتشار چنین فیلمی در آسانسور بر دامنه اما و اگرها خواهد افزود / چنانچه فیلم ساختگی باشد هم با اطلاع رسانی سریعتر می توان جلوی موج شایعات را گرفت .

از سویی آزاده اردکانی هم مدتی رییس سازمان میراث فرهنگی کشور بود و 20 روز پس از برکناری به سمت معاونت موزه ملی ایران گماشته شد و چندی قبل هم خبر بازداشت او البته به خاطر سوء استفاده مالی و محکومیت به شش ماه زندان در رسانه ها منعکس گردید. گفتی ست وی مدتی به عنوان معلم زبان مشائی و بقایی هم خدمت نموده بود .

این فیلم که ظاهرا" با دوربین مخفی یا دوربین داخل آسانسور برداشته شده هم اکنون با دستیابی به فیلترشکن و همچنین سایت ها و وبلاگ هایی که آن را آپلود و در فضای اینترنتی رها می کنند امکان دانلود آن برای بسیاری فراهم است ؛ همچنین بلوتوث آن به راحتی بین مردم رد وبدل می شود. تاریخ انتشار این فیلم هم در سال 2013 یعنی سال جاریست و تنها مدت کوتاهی از آن می گذرد ولی زمان فیلم دقیق مشخص نیست که مربوط به چه زمانی می باشد .

به هر صورت حساسیت ها را باید شناخت و در مورد صحت و سقم و یا رد آن پیش از برخاستن غبار موضع گیری کرد. چگونه خبر فایل صوتی مهدی هاشمی ساعاتی بعد در خروجی سایت خبرنگاران جوان قرار گرفت و این پوشش در تلویزیون هم مستقیم اعلام شد ولی حال سکوت حکم فرما شده است؟

متاسفانه به دلایل اخلاقی از فراهم کردن امکان دانلود آن در این وبلاگ معذوریم.تاريخ : یکشنبه سیزدهم اسفند ۱۳۹۱ | 4:45 | نویسنده : علی روندی |